YOUR CHOICE FOR STAINLESS
YCommerce
shadow

YENİLİK VE MÜKEMMELLİK
ÖNCE KALİTE VE ÇSY ODAKLI

YOUR CHOICE FOR STAINLESS

YC INOX

 

1973 YILINDA TAYVAN'DA KURULDU.

YC INOX, 1973 yılında dünya çapında ticari pazarlamaya sahip Tayvan merkezli bir şirket olarak kuruldu. YC INOX Türkiye 2019 yılında kuruldu ve 2022 yılında Türkiye'de üretim faaliyetlerine başladı. Paslanmaz çelik kaynaklı boru, profil, sac, levha, bobin, lama ve köşebent ürünlerimizle bu alanda lider konumdayız. Mükemmel yönetimimiz, kalite konusundaki ısrarımız ve profesyonel ekiplerimizi temel alarak üretim tekniklerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize karşılıklı yarar sağlamak ve güvenilir bir ilişki kurmak için yüksek kaliteli ürünler ve en iyi hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Yenilik ve Mükemmellik

En İyi Kalite ve Toplum İşbirliği

Business Map
Türkiye
Tayvan
image-32___media_library_original_1920_1920
ÜRÜN AR-GE SÜRECİNİ YÖNETEN GELİŞMİŞ VE PROFESYONEL EKİP.

Araştırma ve GELİŞTİRME

Özel ve profesyonel ekipler, ürün AR-GE sürecimizle ilgilenir. YC INOX'u sektörde bir numaralı yenilikçi teknoloji lideri yapan şey gelişmiş lazer kaynak teknolojisi ve yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen ayna kaplamalı yüzey sacdır. Ürün kalitemiz özellikle dünya çapında müşteriler tarafından onaylanmıştır. Üretim prosesi teknolojisindeki önemli ilerlemeler ve gelişmeler ile tüm müşterilerimize en rekabetçi ve yüksek katma değerli ürünleri sunarken uzun ömürlü bir iş birliği için iki tarafın da kazandığı bir ilişki kurmayı amaçlıyoruz.

OPERASYON STRATEJİSİ

İlerleme ve rekabet gücü için yeni ürün ve yeni proses teknolojilerini geliştirmeye devam etmek.

Uluslararası pazarlama odaklılık.

Üretim maliyetinin düşürülmesi için sürekli olarak verimliliği ve kaliteyi geliştirmek.

İç denetim ve yönetim sistemini sürekli olarak iyileştirmek.

KİLOMETRE TAŞLARI

SOSYAL SORUMLULUK

YC INOX Türkiye, bireye ve çevreye saygıyla yaklaşırken sosyal sorunları çözümüne katkı sunmayı hedefleyen bir şirkettir. YC INOX Türkiye olarak çalışanlarımız için sağlık ve güvenlik konusundaki kanuni gerekleri uyguluyor, gelişim ve eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızı destekliyor, çevresel etkileri azaltmak için gereken tedbirleri ve atıkların geri dönüşümü konusundaki projeleri hayata geçiriyor, doğal ve enerji kaynaklarını etkin kullanıyoruz.

 YC INOX TR ORGANİZASYON ŞEMASI

ORGANİZASYON ŞEMASI
DEPARTMAN
SORUMLULUKLAR

EN İYİ KALİTE

EN İYİ MÜŞTERİ